Stel cookie voorkeur in

Het Team

Het onderwijs van Het Palet wordt verzorgd door een professioneel team. Samen zetten de medewerkers zich ervoor in dat ieder kind onderwijs en begeleiding krijgt van hoge kwaliteit en aansluit bij zijn of haar individuele ontwikkeling. 

Unit
Elke unit heeft een team dat gezamenlijk verantwoordelijk is voor het onderwijs in de unit. Het team van een unit kan bestaan uit een unitcoördinator, leerkrachten, stagiaires en leerkrachtondersteuners.

Academische basisschool
In elke unit lopen (pabo)studenten stage. Het Palet is een academische basisschool. Dat wil zeggen dat studenten niet alleen stage lopen, maar ook praktijkonderzoek doen, samen met het team. Onder begeleiding van een deskundige van de PABO ’s-Hertogenbosch doen we onderzoek naar vernieuwingen in ons onderwijs, waardoor we voortdurend werken aan de verbetering van ons onderwijs. De vraagstellingen van onderzoeken worden vastgesteld in overleg met de directie en het team.
 
Lerende organisatie
Het Palet is een lerende organisatie. Wij werken in een professionele leergemeenschap. Dat wil zeggen dat niet alleen de kinderen zich ontwikkelen, maar ook de medewerkers. In een lerende organisatie werken medewerkers er voortdurend aan om nog beter te worden in hun vak. De medewerkers van Het Palet volgen regelmatig bijscholingscursussen en opleidingen om hun specialismen, competenties en didactische vaardigheden op een hoog niveau te houden.

Marc Cobben

directeur

ma t/m do

marc.cobben@bshetpalet.nl

Dio Hornman

algemeen medewerker

di-do

dio.hornman@bshetpalet.nl

Bianca de Jongh

algemeen medewerker

ma t/m vr

bianca.dejongh@bshetpalet.org

Birgit Tol

ondersteuning unit 4-5-6 & unit 7-8

di-do-vr

birgit.tol@bshetpalet.nl

Rianne de Bie

leerkrachtondersteuner unit 1-2-3 & SOVA training

ma t/m do

rianne.debie@bshetpalet.nl

Sabine Sweebroek

leerkracht groep 1-2a (ma-di)

leerkracht groep 7a (wo)

sabine.sweebroek@bshetpalet.nl

Marijke van Duyvenbode

leerkracht groep 1-2a

wo t/m vr

marijke.vanduyvenbode@bshetpalet.nl

Loes Hubers

leerkracht groep 1-2b

ma t/m wo

loes.hubers@bshetpalet.nl

Mandy van der Heijden

leerkracht groep 1-2b (do-vr)

ondersteuning groep 1-2 (wo)

mandy.vanderheijden@bshetpalet.nl

Karolien de Munnik

leerkracht groep 1-2C

ma t/m vr

karolien.demunnik@bshetpalet.nl

Dionne Post

leerkracht groep 1-2d

ma t/m vr

dionne.post@bshetpalet.nl

Loes Geurts

leerkracht groep 1-2e

ma t/m vr

loes.geurts@bshetpalet.nl

Sandra van den Hoven

leerkracht groep 1-2f

ma t/m wo

sandra.vandenhoven@bshetpalet.nl

Sjoerd Kivit

unitcoördinator (ma-wo) basisschoolcoach (di)

leerkracht groep 1-2f (do-vr)

sjoerd.kivit@bshetpalet.nl

Paulette van Muijen

leerkracht groep 3a (ma-di) unitcoördinator groep 3 (wo)

 dubbelklik (do)

paulette.vanmuijen@bshetpalet.nl

Roline Huiskamp

leerkracht groep 3a

wo t/m vr

roline.huiskamp@bshetpalet.nl

Dominique de Vries

leerkracht groep 3b (ma t/m do)

taal/ICT-coördinator (vr)

dominique.devries@bshetpalet.nl

Coramay de Koning

leerkracht groep 3b

vr

coramay.dekoning@bshetpalet.nl

Marga van de Koevering

unitcoördinator unit 4-5-6

ma t/m vr

marga.vandekoevering@bshetpalet.nl

Eva Schaepkens

leerkracht groep 4a

wo t/m vr

eva.schaepkens@bshetpalet.nl

Marjon Andree Wiltens

leerkracht groep 4a (ma-di)

leerkracht groep 4b (wo)

marjon.andreewiltens@bshetpalet.nl

Leontine van Veghel

leerkracht groep 4b

ma-di-do-vr

leontine.vanveghel@bshetpalet.nl

Daniëlle van Diesen

leerkracht groep 5a

ma t/m vr

danielle.vandiesen@bshetpalet.nl

Monique Burhenne

leerkracht groep 5b

ma t/m vr

monique.burhenne@bshetpalet.nl

Lidwine Dulk

leerkracht groep 6a

ma t/m vr

lidwine.dulk@bshetpalet.nl

Janneke van Nistelrooij

leerkracht groep 6b & gedragsspecialist

ma t/m vr

janneke.vannistelrooij@bshetpalet.nl

Marieke Janssen

unitcoördinator unit 7-8

ma-di-do

marieke.janssen@bshetpalet.nl

Carla Vermeulen

leerkracht groep 7a

ma t/m vr

carla.vermeulen@bshetpalet.nl

Guido Vercauteren

leerkracht groep 7b

ma t/m vr

guido.vercauteren@bshetpalet.nl

Karen Stam

leerkracht groep 8a

ma t/m do

karen.stam@bshetpalet.nl

Beppie Seebregts

leerkracht groep 8a

vr

beppie.seebregts@bshetpalet.nl

Femke van Heist

leerkracht groep 8b

ma-di-do

femke.vanheist@bshetpalet.nl

Jan van den Hoven

leerkracht groep 8b

wo t/m vr

jan.vandenhoven@bshetpalet.nl